ofertao nasaktualnoscikontaktreferencjecertyfikaty
 
ZAMER Spółka Komandytowa
Kraszewo 44
11-100 Lidzbark Warmiński

tel/fax: (+48) 89 766 16 15
(+48) 89 766 16 75
tel.kom: (+48) 601 448 168
e-mail: zamer@pro.onet.pl

Przeglądając naszą strone, zgadzasz się
na użycie plików cookies.Zakład ZAMER w Kraszewie powstał w 1988 roku jako przedsiębiorstwo prywatne. W grudniu 2006 roku przekształcił się w firmę, o nazwie ZAMER Zdzisław Żuromski Spółka Komandytowa.

Podstawowa działalność:

  • Urządzenia do modernizacji i remontów węglowych kotłów rusztowych
  • Kotły wodne
  • Kotły parowe
  • Zgazowarki pirolityczne – generatory gazu
  • Narzędzia dla zakładów poszukiwania nafty i gazu.
  • Konstrukcje ze stali węglowych i kwasoodpornych

Zasięg naszych usług to kraje Unii Europejskiej i kraje wschodnie. Zakład zatrudnia ok. 50 pracownikw.           Pracownicy są zespołem o dużym doświadczeniu i wysokich kwalifikacjach w swoich zawodach.
Umożliwia to podejmowania trudnych technicznie zadań gwarantując wysoką jakość usług i wyrobów.
Zakład jak również pracownicy posiadają uprawnienia do wykonywania urządzeń i remontów podlegających odbiorowi przez Urząd Dozóru Technicznego. Zakładowe biuro konstrukcyjno - technologiczne wykorzystuje w szerokim zakresie komputerowe wspomaganie prac projektowych.
Posiadamy odpowiedni park maszynowy do obróbki skrawaniem, spawalnictwa, obróbki plastycznej i cieplno - chemicznej. Uniwersalne umaszynowienie umożliwia prowadzenie działalności produkcyjnej w bardzo szerokim zakresie.
Powierzchnia hal produkcyjnych i terenów wokół zakładu zapewnia odpowiednie warunki techniczne i magazynowe, pozwalają na rozszerzenie zakresu produkcji.
Zakład mieści się w Kraszewie w województwie warmińsko – mazurskim na trasie krajowej nr 51 Olsztyn - Bezledy przed Lidzbarkiem Warmińskim. Zakład systematycznie rozwija swoją działalność, podnosi poziom techniczny i stał się znanym i cenionym w przedsiębiorstwem w swojej branży.

 

Zapraszamy do odwiedzenia naszego zakładu.